Satış Ortaklığı Yaparak İnternetten Para Kazanmanın Sırları

 

Bu yazıda satış ortaklığı kazanç modelinden haberdar olan insanlarda fark ettiğim olumsuz bir durumdan söz etmek istiyorum. Birazdan okuyacakların belki de ileride yaşayacağın tüm hayatı baştan aşağı değiştirecek.

Dikkat ettiysen başlığa “internetten para kazanmanın sırları” yazdım. Neden biliyor musun?

Çünkü insanlar sırları sever, sırlar her zaman insanlara ilgi çekici gelir. Hele bir de işin içine para girerse konu çok daha ilgi çekici olur.

“İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN SIRLARI!”

Vay beee olaya bak.

“Adam bu işin sırrını biliyor heralde.” Diye düşünerek yazıya geldiysen burada aradığını bulamayabilirsin. Çünkü sır falan vermeyeceğim. Bu başlığı sadece dikkatini çekmek için kullandım.

Bu yazıyı okuduğunda belki internetten para kazanmanın sırlarını öğrenme arzuna karşılık bulamayacaksın. Ama sana güzel bir haberim var. Bu yazıda belki de yıllardır aradığın ve seni harekete geçirecek motivasyonu almış olacaksın.

Hazırsan motivasyon yazımıza başlayalım!

İnternet üzerinden kazanç getiren iş modelleri bu işle ilgilenmeyi düşünen kişiler tarafından nedense bir sır olarak görülüyor. Satış ortaklığı da…

Bu işi yapabilmek için bazı sırların bilinmesi gerektiği düşünülüyor. Birisi gelecek ve o gizli taktikleri sana verecek. Ve sen de artık internetten para kazanmaya başlayacaksın.

Tıpkı sihirli bir değnek gibi…

Yoksa, sen de bu işin bir sır olduğunu düşünüp, sana yol gösterecek bir kurtarıcı bekleyenlerden misin?

Kendi içinde bu işlere girecek cesarete sahip olmadığını düşünenlerden misin?

Sana karşı samimi olmak istiyorum!

Eğer yıllardır internet üzerinden para kazanmaya başlama hevesiyle yanıp tutuşurken, o kadar süre bu konuda araştırma yapmayıp hala kendini geliştirmeye başlamadıysan bil ki bugün senin son şansın olabilir.

Beklediğin her saniye senin aleyhine işliyor. İnternetten para kazanmanı sağlayacak bir sır öğrenmek için bekliyorsun ve BUGÜN BAŞLAMA FIRSATINI KAÇIRIYORSUN.

Sana yol gösterecek bir kurtarıcı bekliyorsun ve BUGÜN BAŞLAMA FIRSATINI KAÇIRIYORSUN.

“Ben bu işleri yapamam, bana zor geliyor.” Diyorsun ve BUGÜN BAŞLAMA FIRSATINI KAÇIRIYORSUN.

“Zaten sabahtan akşama kadar çalışıyorum, eve yorgun argın geliyorum. Bir de bu işlerle mi uğraşacağım. Bu işler beni aşar.” Diyorsun ve BUGÜN BAŞLAMA FIRSATINI KAÇIRIYORSUN.

 

“İÇİNDEKİ ÜŞENGEÇLİĞE, BİLGİSİZLİĞE VE KORKUYA YENİK DÜŞTÜĞÜN HER GÜN BUGÜN BAŞLAMA FIRSATINI KAÇIRIYORSUN.”

 

Peki, ne kadar süre daha böyle gidecek? Hiç düşündün mü?

Nereye kadar bugün başlama fırsatını kaçıracaksın?

Eğer kendi online işini kurmak gibi bir hedefin varsa, bunun için şu andan itibaren adım atmaya başlamalısın. Başlamak için doğru bir zaman arıyorsan, fazla aramana gerek yok. Şu an senin için en iyisi…

Her işte olduğu gibi bu işte de ne kadar erken başlarsan o kadar iyi… Satış ortaklığının ne olduğunu, nasıl yapıldığını, bu işten kazanç sağlamanın tekniklerini ne kadar erken öğrenmeye başlarsan senin için o kadar iyi…

Belki bu yolda karşına bazı zorluklar çıkacak. Biraz canın sıkılacak.

Satış ortaklığı yapmaya başladığın zaman sana şunları söyleyenler olacak:

“Bırak bu işleri para kazanamazsın.”

“İnternetten para mı kazanılır? Zor o işler!”

“Seni aşar bu internetten satış olayları. Kolay mı öyle?”

Bunları söyleyenler seni yolundan döndürmeye çalışacak. İlk başlarda kazandığın para belki çok komik rakamlar olacak ve kazandığın parayla dalga geçecekler.

Onlarla sırf iyi niyetinden yeni öğrendiğin satış ortaklığı kazanç modelini paylaşmak istediğinde, bu konuda bir şeyler anlattığında belki seni ciddiye almayıp dinlemeyecekler.

Belki de kendi içsel dünyanda bazı sorunlar yaşayacaksın.

Mesela akşamları işten yorgun argın geldikten sonra bazen canın satış ortaklığı için çalışma yapmak istemeyecek. İçinden bir ses:

“Boş ver satış ortaklığını falan, aç bir dizi keyfine bak.” Diyecek.

Bu tarz sorunları hep yaşayacaksın. Bu sorunlar yakanı bırakmayacak. Ama tüm bunlarla mücadele edip etmediğin, ileride başarılı olup olmadığını belirleyecek.

Bütün bu olumsuzluklarla mücadele etmeye HAZIR OL!

Ve en önemlisi;

 

“İNTERNETTEN PARA KAZANMA HEDEFİNE ULAŞABİLMEK İÇİN BUGÜNDEN İTİBAREN ÇALIŞMAYA BAŞLA!”

 

Gerisi zaten gelecek… Vermek istediğim motivasyonu hissettiysen bu yazı başarıya ulaşmış demektir. Şimdilik görüşürüz… 🙂

[yuzo_related]

4 Bölümlük Ücretsiz Video Serisi

Affiliate marketing kazanç modeli hakkında detaylı bilgi sahibi olman ve bu kazanç modelini başarıyla uygulayabilmen için 4 bölümlük ücretsiz bir video serisi hazırladım.

Bu video serisine kaydolarak affiliate marketing kazanç modeline hızlı bir giriş yapabilir, internetten kazanç elde etmeye başlayabilirsin.

>>> Ücretsiz Video Serisine Hemen Kaydol!