Animasyon Videolar Hazırlamak İçin 4 Etkili Araç

 

Animasyon videoları yayınlamak web sitemize Youtube üzerinden trafik çekmemizi sağlar. Animasyon tarzı videolar insanların dikkatini daha çok çeker, insanlarla daha çok etkileşime girer.

Sitene yerleştirdiğin animasyon videolar da insanların sitende daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Kişisel bloğundan tut da affiliate sitene kadar her platform için animasyon video hazırlayarak ya da hazırlatarak sitene trafik çekmeye başlayabilirsin.

Sitendeki ziyaretçileri daha kolay müşteriye dönüştürebilirsin. Eğer animasyon video hazırlama konusunda kullanabileceğin etkili araçlar arıyorsan bu yazımız sana rehberlik edebilir. Şimdi animasyon video hazırlama programlarını inceleyelim.

 

#1 VideoScribe

 

 

Sparkol firmasının Whiteboard animasyon tarzı videolar hazırlamak amacıyla sunduğu bir yazılım… Programın kütüphanesinden ya da herhangi bir yerden seçtiğin görselleri el çizim efektiyle beyaz tahtaya çizer. Görsellerle birlikte eklediğin yazıları da yine el çizim efektiyle birlikte tahtaya yazar.

Sürükle bırak yöntemini kullanarak kolayca görsel ve metinler ekleyebilir, dikkat çekici hikayeler oluşturabilirsin.

Fiyatı: Aylık ödeme yaparsan $29, yıllık ödeme yaparsan aylık fiyatı $12’dır. Tek seferlik ödeme seçeneği de bulunmaktadır.

 

#2 Powtoon

 

 

Web tabanlı bir uygulama olan Powtoon programının içindeki temalardan birini seçerek animasyon videonu oluşturmaya başlayabilirsin. Kütüphanedeki görselleri kullanarak etkileyici animasyon videoları hazırlayabilir, sitendeki ziyaretçilerin dikkatini çekebilirsin.

Fiyatı: Pro paket aylık $19, Business paketi aylık $59.

 

#3 Moovly

 

 

Bu program da yukarıda anlattığımız programlarla aynı mantığa sahiptir. Ama diğerlerine göre daha ucuzdur. Ve bana göre daha amatör görünmektedir. Bu programı kullanmanı pek önermem. Ama yine de tanıtım videosunu izlemeni tavsiye ederim.

Fiyatı: Aylık $5 ve yıllık $300 fiyata sahip paketleri vardır. Profesyonel videolar hazırlamak istiyorsan büyük ihtimalle pahalı olan Business paketi kullanman gerekecektir.

 

#4 Go Animate

 

 

Bu animasyon video hazırlama programı yukarıda saydığımız programların daha da gelişmiş bir versiyonudur. Etkileyici hikayeler, satış videoları, ürün tanıtım videoları hazırlamak için bu aracı kullanman kesinlikle tavsiye edilir.

Sürükle bırak yöntemiyle çalışır. Ve konulara göre hazır animasyon temaları olduğu için kullanması oldukça kolay, ortaya çıkan video oldukça profesyoneldir. Bana göre bu araç oldukça güçlü ve profesyonel bir araçtır. Kesinlikle kullanmanı öneririm.

Fiyatı: 3 paket bulunmaktadır. 1. paket aylık $39, bizim tarafımızdan da önerilen 2. paket aylık $79, takım arkadaşlarınla birlikte kullanabileceğin paket ise aylık $159’dır.

Bu programları kullanarak affiliate marketing stratejine yeni bir araç ekleyebilir, satış yapmak için animasyon videoların gücünden faydalanabilirsin. Bu kanala yatırım yapmak ve video marketing stratejini kullanmak istersen Go Animate programı bu noktada çok işine yarayacaktır.

[yuzo_related]